factory-steel-mini
Endüstriyel Tesisler
bridge-steel-mini
Çelik Köprü Projeleri
tower-steel-mini
Çok Katlı Bina Projeleri
office-steel-mini
Ofis / Konut Projeleri
villa-steel-mini
Çelik Villa Projeleri
diger-steel-mini
Diger Çelik Projeler

OMKON YAPI SAN. VE TIC. A.S. olarak Yapısal Çelik ağırlıklı çeşitli özel metal imalat hizmetleri sunuyoruz. Tek bir parça ya da Mühendislik Tasarımı ile Metal Bileşenleri içeren nihai metal ürünler üretmekteyiz. Tek bileşenlerden karmaşık ekipmanlara ve büyük ölçekli projelere kadar gereksinimlerinizi kaliteden ödün vermeden ve kısa teslim sürelerinde rekabetçi fiyat seviyelerinde üretebiliriz.

Ağırlıklı olarak Yapısal Çelik Parçalar, Galvanizli Çelik, Paslanmaz Çelik malzemeler imal etmekteyiz. Çelik takviyeli kompozit kolonlar, toprakarme beton kalıpları, platformlar, makine parçaları, üst geçitler, boru taşıma köprüleri, çelik köprüler, endüstriyel çelik yapılar, çelik palet ve kasalar, depolama birimleri, silo ve tanklar, raf ve istifleme çözümleri, kuleler, otopark ekipmanları ve imalat kabiliyetlerimize uygun pek çok ürünü kendi olanaklarımız ve alt yüklenici tedarikçilerimiz ile birlikte imal ediyoruz. Kendi tesislerimizde bulunan üretim ekipmanlarına ilave olarak alt yüklenicilerimizin mevcut teknolojik altyapısında kullanarak uygulayan Tecrübeli ekibimiz önceki tecrübelerimiz sayesinde çeşitli malzemeleri içeren ve farklı imalat teknikleri gerektiren karmaşık çelik yapı taşeronluk projelerini üstlenebilmekteyiz. Çoğu zaman, özel tasarım taşeron üretim çözümlerimizden yararlanmak, müşterilerimizin ana iş koluna daha fazla odaklanırken işçilik, maliyet ve zamandan tasarruf etmelerini sağlar.

Kesme, delme, bükme, haddeleme, talaşlı imalat ve kaynak gibi temel mekanik imalat tekniklerinin yanı sıra kullandığımız son teknoloji CNC makineler lazer kesim ve robot kaynak gibi gelişmiş uygulamalar sağlayabilmektedir. Galvanizleme ve toz kaplama gibi yüzey işlemleri ve kaplama uygulamaları gerçekleştirebilmekteyiz.

Başta İnşaat, Çelik Konstrüksiyon, Havacılık ve Savunma, Mimarlık, Enerji, Madencilik, Denizcilik, Otomotiv, Depolama, Malzeme Taşıma ve Ekipman İmalatı sektörlerindeki firmalara hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında Şantiyelerde Danışmanlık, Proje Detaylandırma, Mühendislik, Yapısal Çelik Parça İmalatı, Talaşlı İmalat ve Çelik Yapı Montaj Projeleri bulunmaktadır. OMKON YAPI SAN. VE TIC. A.S.’nin özel tasarım metal yapı projeniz için bir çözüm sağlayıp sağlayamayacağını daha iyi değerlendirmenin en iyi yolu, Yeni Proje Talep Formumuzla bizimle iletişime geçmektir. Müşterimizin projelerini son derece gizli tutuyoruz. Üstlendiğimiz projelerin imalatı için iş yapma amaçları dışında, projenizle ilgili hiçbir bilgi veya çizim üçüncü şahıs veya firmalar ile paylaşılmaz.

Çalışmalarımızda ilgili endüstri standartlarını benimsiyoruz. Projelerinizi değerlendiriyor, imalat yöntemlerini kapasite ve kabiliyetlerimizi göz önünde bulundurarak belirli zaman çizelgeleri içinde bileşenleri imal ediyor ve ISO Kalite Yönetim Sistemi, İmalat, Sağlık ve Güvenlik Esasları ve Çevre Güvenliği Önlemlerine göre operasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Ege Bölgesi’nde Çelik Konstrüksiyon İzmir dendiğinde ilk akla gelen üretici güvenilir firmalar arasında olmak ve Müşterilerimizin Taleplerine mükemmel olarak cevap verebilecek şekilde Kalite ve Üretim Kapasitemizi optimize etmek için çalışmakta, Yurt Dışı Müteahhitlik projelerinde Alt Yüklenici ya da Anahtar Teslim Proje Yüklenicisi olarak iş yapmaktayız.

logo-omk-son
Omkon Yapı Sanayi Ticaret A.Ş.
7086 Sokak No: 43 Pınarbaşı İzmir TURKIYE
+90 232 478 4 888

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Telegram