Çelik Villa Projeleri.


Çelik Taşıyıcı Sistem Endüstriyel Yapılar Tasarım - Üretim - Montaj

Çelik Villa Projeleri

 • Çelik villa projelerinde taşıyıcı sistem hadde profillerden yapılmaktadır. Çevrenizde duyduğunuz gördüğünüz çelik villa diye adlandırılan prefabrik hafif çelik evlerden farklı projelerdir. Çelik villa projeleri prefabrik villalara göre daha robust ve sağlamdır.
 • Çelik villa projelerimizde hadde çeliği kullanımı bizlere uzun açıklıkları kolonsuz geçmemize olanak sağlamaktadır. Bu durum daha modern ve şık evleri tasarlayabilmemize olanak sağlamaktadır.
 • Çelik villa projelerimizde oluşturduğumuz kompozit döşeme sayesinde hafif çelik prefabrik villalarda yaşanan esneme ve sesi duymazsınız. Yani bir üst kata çıktığınızda zeminde esneme ve sarsıntı hissi yaşamazsınız.
 • Çelik doğası gereği sünek bir yapıya sahiptır. Bu özellik çeliğe esneme kabiliyetinin yanı sıra basınç iletimi konusunda oldukça üstün kabiliyet sağlamaktadır. Yani şiddetli bir deprem olduğunda yeryüzüne çıkan basıncı kolay iletmekte ve betonarmeye kıyasla hafifliği sebebi ile yüksek mukavemet göstermektedir. Bu özelliği sayesinde çelik yapılar depreme karşı yüksek dirençlidir.
  • Çelik villa projelerinde taşıyıcı sistem fabrika ortamında hazırlanmaktadır. Betonarme sistemlerde sıklıkla yaşanan kalıp ve beton hataları gibi ölçü hataları ile karşılaşmazsınız.
  • Taşıyı sistemlerimiz civatalı sistem olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede fabrika imalatı bitmiş bir projenin montajı çok kısa zamanda yapılmaktadır.
  • Çelik villa projelerimizde çoğunlukla tekil temel sistemi kullanmaktayız.Bu sistem arazide hafriyat çalışmalarına gerek kalmadan binayı konuşlandırmamıza olanak sağlamaktadır. Hafriyatın ortadan kalkması; size ekonomi sağlamanın yanı sıra zeminin dokusuna,doğaya ve çevreye verilecek tahribatı da ortadan kaldırmaktadır.
  • Çelik villa projelerinde kullanılan çelik kolonlar oranında duvar kalınlıkları oluşmaktadır. Bu nedenle cephe izolasyonunuz prefabrik yapılara kıyasla çok daha kalın ve üstün izolasyonludur.

  Bu özellikler gibi daha bir çok avantajı bulunan çelik villa projeleri, hayal ettiğiniz villayı çok kısa zaman içerisinde teslim almanıza olanak sağlamaktadır. Tasarımı şık, depreme karşı çok dirençli ve kaliteli bir konfor alanı sunan çelik villa projeleri ile sizler de hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

03-1-1160x1063
02-1-1160x1063
01-1-1160x1063
04-1-1160x1063
03-1160x1063
02-1160x1063
07-1160x1063
01-1160x1063

Çelik Villa Projeleri .

Çelik Villa Projeleri

Çelik Konut Projeleri

Çelik Çelik Evler

logo-omk-son
Omkon Yapı Sanayi Ticaret A.Ş.
7086 Sokak No: 43 Pınarbaşı İzmir TURKIYE
+90 232 478 4 888

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram
Telegram